Ana sayfa

Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd şirket Profili

şirket Profili
Shenzhou Şehir Jumao Metal Ürünleri Co, Ltd dekoratif tel örgü, metal perde, mimari metal kumaş, genişletilmiş metal örgü ve örgü filtreler de dahil olmak üzere metal ürünler geliştirdi beri 2016.The mal Metal perde serisi, Metal mimari örgü serisi dahil olmak üzere üç seri ayrılır ve Metal örgü filtreler serisi. Bu üç seri dışında, metal tel örgü, tel örgü işlenmiş ürünler ve perde itme çubukları müşterilerimizin tasarımı olarak geliştirdiğimiz ürünlerdir. Bugün beş yüzden fazla ürün spesifikasyonumuz var. Fabrikamız CE tarafından onaylanmıştır. Binanın görsel etkisini arttırmaya, bina işlevselliğini ve ekonomik optimizasyonu her zaman arttırmaya adadık.

Biz seçmek için müşteri için çeşitli malzeme, renk ve tasarım var.Aşağıdaki örnekleri özelleştirmek için, tam ve verimli hizmet gereksinimlerinizi karşılamak ve aşmaktayız.Genel tasarım değiştirilmemelidir.Farklı tel örgü size fantastik iç ve dış sunuyoruz çevre dostu ve uyumlu dekor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Shenzhou Şehir Jumao Metal Ürünleri A.Ş., bir smalll üreten yerden başladı ve birkaç yıl boyunca mükemmel bir ihracat şirketlerine geliştirdi.

Çin Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd şirket Profili
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : JUMAO METAL

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 300-500

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd Sertifikalar Çin Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd Sertifikalar

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!